Akmenys pirtims

Akmenys pirtims

Serpantinas - margas, turintis keletą žalių atspalvių akmuo, dar vadinamas gyvates akmeniu, kuris puikiai tinka pirtims ir savo savybėmis yra panašus į žadeitą.

Serpentinitas pasižymi dideliu šilumos imlumu, gerai ją išlaiko ir tolygiai švelniai atiduoda kartu su vandens garais.

Šis akmuo stiprina organizmo imunitetą, mažina kraujospūdį, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, stiprina vyrišką potenciją. Mineralas padeda skaudant galvai, esant peršalimui, esant uždegimams kepenyse ir virškinimo sistemoje.

Serpentinito energetinis laukas, pagal virpėjimo dažnį artimas žmogaus laukui, todėl jį sustiprina. Tai atgaivina ir sustiprina  žmogaus organizmą.

Šis mineralas mažina nervingumą, nuima stresą. Valo organizimą ne tik nuo šlakų, bet ir energetiškai, surinkdamas neigiamą energiją.  Vanduo garuodamas nuo mineralo paviršiaus prisigeria mikroelementų esančių  serpentinito sudėtyje, todėl garas tampa gydomasis.

 

Gabro diabazas - juodas, vulkaninės kilmės, neturintis porų, ekologiškas ir jokių medžiagų neišskiriantis akmuo. Labai gerai įkaista ir greitai atiduoda šilumą. Daug kartų kaitinami ir atvėsinami jie neskyla, todėl puikiai tinka pirties krosnelėms.Green serpantinas 60-120

1 kg

0,30€

Green serpantinas gludintas 60-150

1 kg

0,50€

Diabas 55-130

1 kg

0,25€